O Firmie

Długoletnie doświadczenie udziałowców i pracowników, ich zaangażowanie, posiadany bardzo duży teren oraz stosowny sprzęt techniczny pozwoliły na powstanie firmy STARPEX Sp. z o.o. Sp.K.

STARPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa została powołana umową Spółki Komandytowej – aktem notarialnym z dnia 10.-08.2016 r.

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Postanowieniem z dnia 20.09.2016 r. postanowił wpisać do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000635519 Firmę STARPEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą ul. Karola Szymanowskiego 93, 41-219 Sosnowiec.

Spółka zajmuje się hurtową i detaliczna sprzedażą węgla, produkcją i konfekcjonowaniem węgla. Świadczy różnego rodzaju usługi, m.in. sprzętowe, transportowe, wynajmu.

 

Nasze rekomendacje

Naszą rekomendacją jest wieloletnie doświadczenie kadry udziałowców oraz pracowników. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

img

Z firmą STARPEX współpracujemy od dłuższego czasu. Skład zapewnia nam stałe dostawy opału, który charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi. Towar jest nam dostarczany terminowo, zgodnie z złożonym zleceniem.

Adam Kaszowski - UI Developer